Sonidos De Bebe

Sonidos De Bebe 1.2

Dziecko Brzmi aplikacja zaprasza w fantastycznej niemowlęcym świecie, najnowsze dzwonki melodii językowych dla dzieci, niemowląt i uroczych piosenek dziecko głosowych.

Dziecko Brzmi aplikacja zaprasza w fantastycznej niemowlęcym świecie, najnowsze dzwonki melodii językowych dla dzieci, niemowląt i uroczych piosenek dziecko głosowych.

Dziecko Brzmi aplikacja zaprasza w fantastycznej niemowlęcym świecie, najnowsze dzwonki melodii językowych dla dzieci, niemowląt i uroczych piosenek dziecko głosowych. Nikt nie może pozostać obojętny na ślicznych dzieci, ich śmiech, rozmowy i uśmiechy. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania i pobierz za darmo nowego dziecka brzmi aplikacji na urządzenia z systemem Android ™; zrelaksować i poczuć radość w otoczeniu serca obok swoich kochanych dzieci. Śliczne dzwonki dla dzieci, szczęśliwe dziecko dźwięki, melodie Fart i efekty dźwiękowe wielu dzieci - w tym darmowe dziecka brzmi aplikacji.

Posłuchaj wszystkich dźwięków i melodii dziecięcych. Szukasz pewnych uroczych i spokojnych dzwonków na telefon komórkowy? Są to najbardziej popularne dzwonki dla Ciebie, dla dziewczynek i chłopców, jak i dla małych dzieci. Ta darmowa muzyka dziecko rezonansowa może również pomóc chwycić uwagę niemowlęta i spokój lub uczynić je spać na chwilę. Ustaw jako nowy dzwonek dziecka ogólnego lub szczególnego kontaktu, ustawić dźwięk najwyższej dziecko sms, powiadomienie lub alarm. Możesz grać w różne gry z dziećmi, można śpiewać razem najlepsze dziecięce piosenki, można tańczyć razem, zrobić imprezę. Dzieci przynieść szczęście w naszym życiu. Dzieci są radosne, zabawne i pełne życia. Dzieci bawią się, płacz, śmiech, śmieszne dźwięki sprawiają, pierdnięcie brzmi, tak samo jak nasze darmowe dzwonki zrobić. Są one naprawdę relaksujące dźwięki. Jeśli lubisz dzieci dźwięki można dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną. Możesz zmienić śmieszne tony dzieci codziennie i mają gorące melodie dla dzieci na komórki lub tabletu przez cały czas. Pomóc dziecku zasnąć łatwo za pomocą pozytywkę kołysanka dla dziecka. Teraz możesz zawsze otrzymują słodkie dźwięki komunikatów. Czy można sobie wyobrazić, że maleństwo powiadam wam: trzymaj mnie tata, i: Kocham cię, lub po prostu: mama. To jest najpiękniejsze, co życie może dać. Tak, Nie czekaj dłużej, pobierania dźwięków i cieszyć się z maluchów codziennie.

Funkcje aplikacji:

- Ustawić jako dzwonek lub kontaktu dzwonek

- Ustawiony jako sms, powiadomienia

- Ustawić jako alarm

- Ustawić jako ulubione

Pobierz darmowe dzwonki aplikację i cieszyć fajne dzwonki, najlepsze dźwięki i najnowsze melodie. To jest najlepsza płyta rezonansowa z najbardziej popularnych dzwonków. Najnowsze melodie, świetne melodie i dużo zabawy, wszystkie z nich w tej niesamowitej aplikacji za darmo.

Każdy lubi słuchać muzyki, a każdy ma ulubione piosenki. Jesteśmy całkowicie pewni, że uwielbiam ten nowy app.These popularne dzwonki są dla wszystkich. Wybierz swoje ulubione darmowe dzwonki i cieszyć.

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów z systemem Android i tabletek android, i jest testowany na wielu urządzeń z systemem Android, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe. Wszystkie dzwonki w tej aplikacji są w domenie publicznej lub licencji Creative Commons. Jeśli masz pytania lub sugestie, po prostu napisz do nas.

— Muzyka i radio —

Sonidos De Bebe

Download

Sonidos De Bebe 1.2